Siz ihtiyacınızı belirleyip, gerekli bilgileri tarafımıza gönderiyorsunuz.

Biz, birkaç alternatifli tasarımı hazırlayıp seçiminiz için size gönderiyoruz.

Beğendiğiniz bir tasarımı dikkatlice kontrol edip düzeltmeler var ise tarafımıza bildiriyorsunuz yok ise basım için onaylıyorsunuz.

Onayladığınız işin ödemesini yapıyorsunuz. Banka bilgilerimiz sitemizde mevcuttur.

Onayladığınız ve ödemesini yaptığınız işiniz, işin türüne göre sitemizde belirtilen sürede, basılıp hazır ediliyor.

İşiniz kargo ile adresinize gönderiliyor.

Yeni siparişleriniz için tekrar aramanızı bekliyoruz.

Ürünlerimizde % 3 ile % 5 arası fire olabilir

Fiyatlarımıza Kargo ve KDV dahil değildir. Kargo ödemeleri alıcıya aittir. KDV oranı %18 dir.

Yukarıda belirtilenler genel iş akışıdır. E-mail yazışmaları yerine whatsapp'a eklenip anında karşılıklı yazışarak tasarım yaptırmak veya büromuza uğrayıp tasarımı yüz yüze hazırlamak da mümkündür.

Sizin Sorumluluğunuz: Yaptırdığınız işteki bilgilerin doğruluğundan siz sorumlusunuz. Lütfen bu noktaya iyi dikkat ediniz. Bize telefon numaralarınızı doğru verdiniz, fakat biz tasarım yaparken yanlışlık oluştu. Telefonun doğrusunu bilmediğimiz için yanlışlık oluştuğunu fark edemiyoruz. Veya, gönderdiğiniz bilgileri kopyala yapıştır yöntemi ile aynen alıyoruz. Siz belirgin bir yanlışlık yaptınız diyelim. Tasarım yaparken içeriğe dikkat edemediğimizden yazdığınız yanlışlık tasarıma aynen yansıyacaktır. Yapılan tasarımlar, baskıya verilmeden önce onayınıza sunulmaktadır. İşe onay vermeden önce bütün bilgileri kontrol etmeniz gerekir. Onay alınıp iş basıldıktan sonra, içerik ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul edilemez. Yeniden bastırmak için işin tam ücretini yeniden ödemeniz gerekir.

Bilgisayar monitörlerinin renk ölçümleme farklılıkları nedeni ile oluşabilecek kalite kayıpları firmamızın sorumluluğunda değildir. Gönderilecek dosyaların baskıya uygun biçimde CMYK renk formatında hazırlanması ve uygun Grafik Dosya Formatında kayıt edilmiş olması, müşterilerimizin sorumluluğundadır. Firmamız gönderilen dosyaların müşteriye ait olduğunu kabul eder ve sadece müşterinin isteği doğrultusunda baskıda kullanılmasını sağlar.

Ahlak dışı, müstehcen işler basılmaz. Bizim bilip bilemediğimiz yasa dışı, isim, amblem, malzeme kullanımından doğan cezai takip sorumluluk işi gönderen kişiye aittir. Basılan işlerin içeriğinden dolayı firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Firmamız uygun görmediği işleri basmama hakkını saklı tutmaktadır.

Bizim sorumluluğumuz: Baskı hatalarından veya bozuk baskıdan firmamız sorumludur. Böyle durumlarda, herhangi bir ek ücret ödemeniz söz konusu olmadan işiniz yeniden basılır. Firmamız diğer internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Bu bağlantılar, link verilen sitelerin grup şirketlerimize ait olduğunu ya da denetlendiğini göstermez. Bağlantı verilen sitelerdeki malzemeler “olduğu gibi” sağlanmakta ve açık ya da dolaylı hiçbir garanti verilmemektedir. Firmamız, bağlantı verilen sitelerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu sitelerin virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğu garantisini vermez.